.

A mi kis falunk készítőitől érkezik új napi sorozat a TV2-re

Írta: Spenger Dávid | 2020. augusztus 11. 14:16
A TV2 tavaly ősszel hatalmas lépést tett, amikor Mintaapák címmel, a Jóban Rosszban premierje után közel 15 évvel új napi sorozatot indítottak. A produkció az argentin Dear Daddies magyar közönségre szabott adaptációja, melynek második etapja augusztus 24-én tér vissza a képernyőkre. A TV2 Csoport ma fontos bejelentést tett, Doktor Balaton címmel új, teljes egészében magyar fejlesztésű napi sorozatot indítanak a TV2-n. A széria története egy balatonfelvidéki településen játszódik, ahol egy új háziorvos, Dr. Balla-Tóth András érkezése rázza fel a helyiek hétköznapjait. A doktort a gyógyszerlobbival folytatott küzdelme kényszeríti egy kis vidéki kitérőre.
A TV2 újdonságát a Contentlab & Factory gyártja, a produkciós cég eddig olyan szériákat készített, mint A mi kis falunk, a Drága örökösök, vagy éppen a Korhatáros szerelem. A Doktor Balaton főszereplője Mészáros András lesz, rajta kívül Hirtling István, Pálfi Katalin és Sárközi Nagy Ilona alakítják majd a legfontosabb karaktereket, de Voith Ági és Bodrogi Gyula is felbukkannak a szériában. A dramedy forgatása Diószegi Judit vezetésével már el is kezdődött, a munkálatok helyszíne a balatonfelvidéki Balatonmeggyes. A Doktor Balaton a TV2 Csoport tájékoztatása szerint 2021 tavaszán jön a képernyőkre.


További hírek

Kiderült, hogy lesz-e idén Surivor VIP az RTL Klubon

A Föld lett az új Westworld, elindult az új, magyar sci-fi sorozat

Új tévécsatornát és új napi realityt indítanak Hajdú Péterék

Műsorváltozás lesz jövő héten az RTL Klubon


Hozzászólások