2017 szeptemberében érkezett a hír, miszerint a Válótársak és A mi kis falunk után újabb heti, fikciós sorozatot készít az RTL Magyarország, méghozzá a Terápiából és a Válótársakból is ismert Nagy Ervinnel a főszerepben. A széria egy német produkció, a Der Lehrer hazai feldolgozása lesz. A történet helyszíne egy iskola, a főszereplő pedig egy különleges módszerekkel oktató tanár, őt alakítja Nagy Ervin.

A sorozat indulásával kapcsolatban eddig csak azt lehetett tudni, hogy valamikor idén lesz, ám ma a MűsorVízió kiszúrta az egyik óriásplakátot, amin már hirdetik a premieridőpontot. A tanár első része március 31-én, szombaton 20:00-kor kerül képernyőre az RTL Klubon. A sorozat tehát A mi kis falunk sávjába érkezik és a második évad záró epizódját követő héten debütál a csatornán. A sorozatról hamarosan exkluzív anyagokkal jelentkezünk! (Fotó: Horváth Péter Gyula)

Premierözön a Netflixen: 18 új sorozat, vagy friss évad érkezik októberben a streaming szolgáltatóra

RTL+: Még az idei évben fizetős streaming szolgáltatást indíthat Magyarországon az RTL

A magyar televíziózás 20 legendájáról szóló könyvet adott ki Radnai Péter

2023-ban is lesz X-Faktor - beszélgetés a műsor elmúlt 12 évéről a korábbi és mostani kreatív producerrel

Bejelentették, hogy pontosan mikor indul a Celeb vagyok, ments ki innen 6. évada

Ez várható a Nyerő Páros ma induló 6. évadában (x)

Visszatér az ATV-re Gundel Takács Gábor díjnyertes vetélkedője (x)