A mi kis falunk 7. évada november 26-án, szombaton indult az RTL-en, és hetente jelentkezik új epizóddal. Szeptemberben már bejelentették, hogy a sorozat idén egy karácsonyi különkiadással jelentkezik majd, amire korábban még nem volt példa. Azt már feltételezni lehetett, hogy a tematikus epizód az ünnepi időszakban lesz látható, most pedig kiderült a pontos időpont is.

hirdetés

A mi kis falunk karácsonyi különkiadása szenteste, december 24-én, 20:00 és 21:20 között kerül képernyőre az RTL-en. Az epizódban látható lesz, ahogy karácsony napján furcsán nagy a mozgolódás a faluban. Kati wellnessezni indul, így először hagyja magára otthon Lacit és Károlyt. Piroska próbálja lefoglalni magát, miközben Bogi és a pajkaréti kocsmárosék Pajkaszegen készülnek ünnepelni, és a faluba tart még jó pár vendég is. Ráadásul az ünnepi részben az összes nagy szereplő visszatér.

hirdetés

Megvan, hogy mikor érkezhet A Gyűrűk Ura előzménysorozatának 2. évada a Prime Videóra

Közönségkedvenc páros főszereplésével készül az NCIS vadonatúj testvérsorozata

Kincsvadászok: Még véget sem ért az első évad, de már a TV2 berendelte a következőt

Napokon belül új évaddal jelenkezik a Spektrum Home egyik beszélgetős műsora

Márciusban vadonatúj telenovella indul a TV2 Csoport egyik csatornáján

Bejelentették, hogy mikor indul Dombóvári István vadonatúj talkshow-vetélkedője