Március elején a SorozatWikinek adott évértékelő interjújában Kolosi Péter, az RTL tartalomért felelős vezérigazgató-helyettese bejelentette, hogy sorozatváltozatot kap az ikonikus magyar filmtrilógia, a Valami Amerika. Azt már lehetett tudni, hogy a Herendi Gábor által rendezett széria idén ősszel, kifejezetten az RTL+-ra érkezik, arról azonban egészen mostanáig nem volt információ, hogy pontosan mikor.

A szerda délután tartott sajtóeseményen kiderült, hogy a Valami Amerika sorozat október 18-án, jövő szerdán dupla résszel debütál az RTL+-on. A 10 epizódból álló széria további részei hetente kerülnek majd be a kínálatba. A sorozatban egy új testvér-trió, Marci, Zita és Balázs történetét ismerhetjük meg. A középpontban a legfiatalabb testvér, Marci és Bala közötti konfliktus áll, pontosabban az a pénzösszeg, amivel a fiú tartozik a rettegett maffiavezérnek. Mivel a testvérek, mindenben támogatják egymást, így megpróbálják kihúzni öccsüket a csávából, ezáltal belekerülve Bala hálójába, ahonnan csak egy módon szabadulhatnak, egy nagyszabású és látványos tehetségkutatón keresztül! 

A produkcióban többek közt látható lesz Ember Márk, Király Dániel, Trill Beatrix, Brash Bence, Udvaros Dorottya, valamint az eredeti produkciók fontos szereplői, Csuja Imre, Szabó Győző, Oroszlán Szonja, Faragó András és Thuróczy Szabolcs is szerepel benne.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét