A mi kis falunk az indulása óta, több mint 7 éve a legnézettebb sorozat Magyarországon. A friss epizódok szombat esténként szinte mindig kimagasló nézettséggel kerülnek képernyőre, azonban az újravetítései is sokakat ültetnek a képernyők elé. Az RTL a főcsatornáján és a Coolon is rendszeresen ismétli a szériát, de időnként maratonok formájában is megjelenik a produkció. Az egyik ilyen vetítés az RTL főműsoridejében épp a mai napon ér véget. A legnagyobb rajongók azonban már a napokban újra találkozhatnak kedvenceikkel. A pünkösdi hétvégén ismét A mi kis falunk maraton lesz Coolon – vette észre a SorozatWiki. Vasárnap 9:20 és 14:35 között a Pajkaszeg lakóit bemutató sorozat 3. évadának 8., 9., 10., 11., és 12. epizódjai lesznek újra megtekinthetőek. Hétfőn valamivel később, 12:30-kor folytatódik a maraton és egészen 17:45-ig tart majd az RTL sorozatos adóján. Ezen a napon a produkció 17 részes 3. etapjának maradék részei kerülnek megismétlésre.

hirdetés

Pokoli rokonok: Dobó Kata főszereplésével új napi sorozatot forgat Hámori Barbara az RTL-nek

Meghalt Donald Sutherland

Azonnali hatályú, minden hétköznap esti programot érintő műsorváltozás az RTL-en

Bejelentették a Yellowstone utolsó évadának folytatásának amerikai és magyar időpontját

Elindult a forgatása és új szereplők csatlakoztak a Trónok harca egyik új spinoffjához

Vadon Jani és Klein Dávid is vadonatúj műsorral jelentkezik ősszel a Spektrumon

hirdetés