Május 17-én véget ért A mi kis falunk napi ismétlése az RTL-en, helyére pedig május 21-től a Drága örökösök 6., és egyben befejező évada kerül. A sorozat legutóbbi szezonja 2022 december vége és tavaly május eleje között volt képernyőn, így 1 év szünet után tér vissza. A széria érkezése miatt május 21-től a csatorna estéinek egy része átalakul, jöjjenek a részletek:

hirdetés

A Fókusz keddtől továbbra is 18:55-kor kezdődik és a hossza sem változik. A Szujó Zoltán vezette, eddig nagy sikerrel futó The Floor kezdése és hossza sem módosul. A vetélkedő után érkezik a Drága örökösök – A visszatérés 6., és egyben befejező évada, amely A mi kis falunkhoz képest 5 perccel korábban, már 21:25-kor fog kezdődni. A nettó adásideje (reklámok nélkül) 45-50 perces lesz. A napi sorozat után az RTL Híradó – Késő esti kiadás kezdése nem módosul, továbbra is 22:45-kor fog kezdődni. A változás a hétvégét nem érinti.

hirdetés

Látványos, hosszabb előzetes érkezett az ősszel bemutatkozó S.E.R.E.G című sorozatból

Műsorváltozás: Mégsem megy majd egymás ellen a régi és az új Drága örökösök sorozat

23. heti nézettség - A The Floor lett az elmúlt évek legsikeresebb RTL-es vetélkedője

Hamarosan az RTL-en is látható lesz a Cobra 11 utolsó évada

Kiderült, hogy mikor érkezik az Elit utolsó évada a Netflixre

A 2. évad premierje előtt berendelték a Sárkányok háza 3. szezonját