.

Jó hír A mi kis falunk legnagyobb rajongóinak

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2021. január 24. 17:01
Január eleje óta az RTL Magyarország elárasztotta a sorozatos csatornát a legnézettebb hazai széria ismétlésével. A mi kis falunk január 4-től minden hétköznap 19 órától a legelejétől látható a Coolon. Ezen kívül, további két időpontban az ismétlést is megismétli a csatorna. A falus sorozat újra vetítése megint hatalmas siker, minden alkalommal a Cool esti közönségarányának két-háromszorosát hozza.
Így A mi kis falunk 1. évadának leadása után szünet nélkül elkezdték a 2. szezont is, jelenleg ez látható a tévén. A 2. etap hétfőn ér véget, azonban az RTL Magyarország most se hagyja abban a produkció újravetítését. Január 26-tól, keddtől szünet nélkül adja tovább a sorozatot, így a 17 részes 3. évada is újra képernyőre kerül. A sorozat az RTL Klubon jelenleg az 5. évadánál tart, eddig 5 részt ment le belőle, jelenleg téli szüneten van. Arról, hogy Pajkeszeg lakói mikor térhetnek vissza új epizódokkal korábbi cikkünkben írtunk.


További hírek

Bejelentették, hogy mikor folytatódik A mi kis falunk 5. évada

A vártnál hamarabb véget ér A mi kis falunk napi ismétlése

Babát vár A mi kis falunk színésznője

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata