Az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool számos olyan magyar sorozatot szokott ismételni, ami elsőként az RTL Klubon kerül képernyőre. Ilyen a legnézettebb magyar sorozat, A mi kis falunk is. A csatorna legutóbb január 1-jén, pénteken egy maratont tartott a szériából, ahol egymás után újra képernyőre tűzik a 3. évad 10. epizódjától a szezonzáró, 17. részig. Most pedig még nagyobb dózisban érkeznek Pajkaszeg lakói.

Január 4-től a Cool napi három időpontban a legelejétől leadja a sorozatot. Az első epizód hétfőn 19:00-kor érkezik a tévéadóra és innentől minden hétköznap ugyanebben az időpontban lesz látható a széria. Sőt a csatorna a 19 órás epizódokat többször is megismétli. Másnap 7:30-kor és 18:00-kor is minden nap újra képernyőre fog kerülni az előző esti rész. Így Pajkaszeg lakói szó szerint elárasztják a Cool-t, hisz hetente 15 óra mi kis falunk lesz a tévéadón.

28. heti nézettség - Tarolt a Barátok közt utolsó epizódja

3 rövid előzetes érkezett a Keresztanyu 2. évadához

A Netflix megmentheti a 3. évad után elkaszált sorozatot

Kiderült, hogy ki lesz a visszatérő Nagy Ő műsorvezetője

Az HBO új sorozata drágább lehet a Trónok harcánál

Hogyan lehet díjmentesen használni az RTL Most+-t? (x)