A mi kis falunk eddig képernyőre került négy évada alatt számos alkalommal tűntek fel ismert magyar színészek egy-egy rész erejéig az RTL Klub népszerű sorozatában. Elég Für Anikóra gondolni, aki Teca szigorú anyját alakította, de a NAV-ellenőrként felbukkanó Ábel Anita és a megbízhatatlan jósnőként szereplő Szulák Andrea is ide sorolható. Sokan meglepődhettek viszont, amikor a 3. évad 6. részében a szigorú püspök szerepében az Üvegtigris trilógia sztárja, Horváth Lajos Ottó (a képen jobbra) tűnt fel.

A karakter visszatérő szereplőnek számít A mi kis falunkban, hiszen a katolikus elöljáró a sorozat első epizódjában a templom miatt érkezett Pajkaszegre, később pedig egy fontos vallási ereklye kapcsán. A széria első szezonjában azonban még Papp János (a képen balra) alakította a püspüköt, akit a harmadik szezonra észrevétlenül lecseréltek. Az RTL Klub produkciójában nem ez volt az egyetlen változtatás, ahogy korábban megírtuk, Szifont eredetileg Józsa Imre játszotta volna, a színművész betegsége és későbbi tragikus halála miatt azonban Debreczeny Csaba kapta a szerepet.

hirdetés

Nem lesz folytatása három magyar sorozatnak

Meghalt a Walker, a texasi kopó és a Die Hard színésze

15 vadonatúj film érkezik az év utolsó hónapja során a Netflixre

Vadonatúj előzetes érkezett a Yellowstone új előzménysorozatához

Premierözön decemberben: 19 új sorozat, vagy friss évad érkezik a Netflixre

Ezt tudni a Farm VIP most induló 3. évadáról (x)

hirdetés