Március 31-én, a nagy sikerrel futó A mi kis falunk helyén indult az RTL Magyarország vadonatúj, fikciós saját gyártású heti sorozata, A Tanár. Az RTL Klubon szombat esténként látható széria hasonlóan a három évad után befejezett Válótársakhoz, vagy A mi kis falunkhoz, melyről a napokban derült ki, hogy biztosan elkészül a folytatása, A Tanár is egy külföldi formátum hazai adaptációja.

A Der Lehrer című sorozatból Nagy Ervin, Ubrankovics Júlia, Anger Zsolt, Elek Ferenc, Simon Kornél és Ötvös András főszereplésével készült a hazai változat. A sorozat első évada nyolc részből áll, így most szombaton, május 19-én 20:00-tól kerül adásba a szezonfinálé. Arról egyelőre még nincs hír, hogy az RTL Magyarország berendeli-e a folytatást. A Tanár helyén május 26-tól szombatonként filmeket sugároz majd az RTL Klub. (Fotó: RTL Klub)

18 új sorozat, vagy friss évad érkezik júliusban a Netflixre

Egy évad után elkaszálták az HBO egyik új sorozatát

Egy ukrán és egy dán sorozatot mutat be a TV2 Csoport

Premierözön a filmek terén is: 19 újdonság érkezik júliusban az HBO Max-ra

Hamarosan indul az Elárulva 2. évada

Hétfőtől teljesen átalakulnak a TV2 estéi – itt a csatorna júliusi műsorrendje