A Sztárban sztár leszek! 4. évada szeptember 3-án, vasárnap indult a TV2-n. A produkció 9-től már szombaton és vasárnap is látható a csatornán. A válogatók múlt héten véget értek, most szombattól már a középdöntők kerülnek képernyőre. A nagyszabású showműsor szombati, 6. adásában Tilla elárulta, hogy az idei évadban egy komoly, eddig még nem látott változtatás történik a műsorban, ami már rögtön abban a részben érvénybe lépett. 

A 4. szezonban ugyanis minden mentor tovább vihet magával egy olyan versenyzőt a csapatából, aki nem ülhetett le a három szék egyikére és így nem jutott tovább egyenes ágon az élő show-kba. Az új szabály következtében minden mentor a korábbi három helyett, négy versenyzővel vághat neki az élő adásoknak. Így az első élő show-ban 16 énekes bújhat majd ismert előadók bőrébe.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét