Április közepén megírtuk, hogy hamarosan megjelenhet egy új, reklámokkal ellátott csomag a Netflixen. Néhány héttel később a cég állítólag közölte a vállalat alkalmazottaival, hogy már 2022 végén érkezhetnek a fizetett hirdetések. Most újabb előrelépés történt az ügyben, ugyanis a Netflix egyik vezérigazgatója, Ted Sarandos szólalt meg a reklámok bevezetésével kapcsolatban. A vezető a hirdetők és a tartalomgyártók közös eseményén, a Cannes Lions fesztiválon megerősítette, hogy hamarosan a streaming szolgáltatón is megjelennek a reklámok. A Netflix egyébként most először vesz részt ezen a rendezvényen.
„Van egy csoportja az ügyfeleknek, akikre eddig nem figyeltünk. Ők azt mondják, hogy a Netflix túl drága számukra és nem bánnák a reklámokat. Így létrehozunk egy hirdetéseket is tartalmazó csomagot. A Netflix jelenleg ismert változata továbbra is reklámmentes lesz. A csomagot kizárólag azok kedvéért vezetjük be, akik kedvezőbb árért cserébe hajlandóak elviselni a hirdetéseket”
– mondta Ted Sarandos.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Napokon belül befejeződik a Koviról szóló sorozat az RTL+-on

Kiderülhetett, hogy folytatódik-e a The Floor az RTL-en

Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbizatása

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

