.

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra?

Írta: Spenger Dávid | 2020. június 15. 19:49
A mi kis falunk 2017 óta az RTL Klub legsikeresebb heti szériája, a pajkaszegiek rengeteg magyar néző szívébe belopták magukat. Kvízsorozatunk eddigi részeiben a produkció legfontosabb történéseire kérdeztünk rá, most pedig a harmadik szezonnal folytatjuk, melyben volt autóverseny, Teca el akart költözni a faluból, és még egy női focimeccsre is sor került. Újabb 15 feladvány várja a legnagyobb rajongókat, teszteljétek tudásotokat, hogy mennyire emlékeztek A mi kis falunk 3. évadára!
Korábbi kvízek: Évadkvízek: 1. évad, 1. évad (második rész), 2. évad, 2. évad (második rész)


További hírek

1 év után újra napi mi kis falunk ismétlés lesz esténként az RTL Klubon

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra? - 3. rész

Így történt A mi kis falunk forgatásának az egyik legviccesebb balesete

A mi kis falunk kvíz: Mennyire emlékszel a 3. évadra? - 2. rész


Hozzászólások