A mi kis falunk 2017 óta a legsikeresebb heti magyar sorozat, mely az RTL egyik zászlóshajójának számít. A pajkaszegiek sok rajongót szereztek maguknak, még a produkció forgatási helyszíne is igazi zarándokhely lett. Áprilisban indult kvízsorozatunk folytatásában arra vagyunk kíváncsiak, hogy mennyire emlékeztek A mi kis falunk 2. évadára. Teszteljétek tudásotokat, 15 kérdésből álló kvízünk olyan fontos eseményekre tér ki, mint a pajkaszegi járvány, az autópálya-építés, illetve Gyuri és Erika esküvője.

hirdetés

Korábbi kvízek:
Évadkvízek: 1. évad, 1. évad (második rész)

hirdetés

A Szerencsekerék új adásai helyett ismétlések láthatóak a TV2-n

Ezek a legnagyobb újdonságok, amelyek júniusban érkeznek a SkyShowtime-ra

Több jelölést is kapott A besúgó SkyShowtime-os beharangozó videója

Végső döntés született a Törvényszéken a Celeb vagyok, ments ki innen botrányos jelenetéről

A Celebrandi újabb két szereplőjét jelentették be

Mégsem a Párharc következő évada lesz látható a 2. szezont követően