Az RTL Magyarország sorozatos csatornáján, a Coolon gyakran ismételnek meg olyan magyar szériákat, melyek először az RTL Klubon kerültek képernyőre. Ilyen a legnépszerűbb hazai sorozat, A mi kis falunk is. A csatornán idén januárban már egyszer levetítették az elejétől a szériát, most pedig megint elárasztja a tévéadót a sorozat.

November 15-től A mi kis falunk ismét a legelejétől kerül képernyőre a Coolon. Hétfőtől minden hétköznap ugyanebben az időpontban lesz műsoron a széria. Ráadásul az előző napi részeket is megismétlik, így aki lemaradt a 19 órás epizódról, másnap 18 órakor újranézheti. Ez azt jelenti, hogy Pajkaszeg lakói hetente 10 órán keresztül lesznek láthatóak a Coolon.

Két szereplő távozik a Keresztanyuból

Vadonatúj török sorozat indul a héten az egyik magyar csatornán

Megérkezett a Netflix legújabb, igaz történetet feldolgozó sorozatának előzetese

2 évad után elkaszálták a Netflix egyik sorozatát

Újabb világhírű színésznő csatlakozik A légikísérő sorozathoz

Saját magának választotta ki a városnevét A nagy pénzrablás egyik színésznője