A Grace Klinika (Grey’s Anatomy) az egyik legnépszerűbb és legrégebb óta futó orvosi drámasorozat. A széria Amerikában 2005 tavaszától látható az ABC-n. 2014-ben csatlakozott a produkcióhoz Kelly McCreary, aki Meredith Grey féltestvérét, Maggie Pierce-t alakítja. A színésznő azonban 9 évadot és 190 epizódot követően távozik a sorozatból.
Kelly McCreary karaktere állandó szereplőként a jelenleg futó 19. évad 14. epizódjában lesz utoljára látható, azonban később néhány jelenet erejéig még szerepelni fog ebben az etapban. A Deadline értesülése szerint a színésznő kérte a készítőket, hogy írják ki a sorozatból, ugyanis úgy érzi, hogy itt az ideje egyéb lehetőségeket keresni.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

