Korábban azt közöltük, hogy a mai 500. adás után megszűnik a Heti Hetes. Információink szerint ez korábban még tényleg így volt, de a napokban megváltoztatta a döntését az RTL Klub. A Blikk szerint a műsor sztárjai is csak az adás felvétele előtt tudták meg, hogy új csatornán folytatódhat a műsor. A lap szerint az RTL 2 tűzi majd képernyőre, októbertől. Így az RTL Klub-on az elmúlt évben nagyrészt pocsék nézettséget hozó produkció kap még egy esélyt. Azt azonban még nem tudni, hogy ősszel a mostani gárdával tér vissza a Heti Hetes, vagy ahogy korábban már szó volt róla, 1-2 tag kicserélésével megújítják a műsort.

Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

3 évad után véget ér a Netflix egyik népszerű krimi-thrillersorozata