A mi kis falunk a 2017-es indulása óta Magyarország legnézettebb sorozata, a főszereplői pedig a legnépszerűbb színészei lettek. Jelenleg szombat esténként a sorozat 6. évada látható, de már nem sokáig, ugyanis pár napja írtuk meg, a most szombati, 6. része után több hónapos pihenőre vonul. Lesz azonban ezzel együtt egy nagyon fontos változás a produkció életében.

A SorozatWiki információi szerint a tavaly év végén távozott A mi kis falunk három alapszereplője. Ezt a széria nézői mind ez idáig nem láthatták, hisz még a 2020-ban felvett epizódokat sugározták, egészen mostanáig. Úgy tudjuk, hogy az Erikát alakító Lovas Rozi, a Tecát megformáló Bata Éva és a Gyurit játszó Lengyel Tamás a most szombati részben még láthatóak lesznek, de a 6. évad 2022-es folytatásában már nem fognak szerepelni, ugyanis ezeket az epizódokat már idén vették fel.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a tévétársaságot.

A mi kis falunk karaktereiről és az őket megformáló színészekről a Fókusz szeptember 30-i adásában számolunk be”

válaszolta az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatósága a SorozatWikinek.

Két szereplő távozik a Keresztanyuból

Vadonatúj török sorozat indul a héten az egyik magyar csatornán

Megérkezett a Netflix legújabb, igaz történetet feldolgozó sorozatának előzetese

2 évad után elkaszálták a Netflix egyik sorozatát

Újabb világhírű színésznő csatlakozik A légikísérő sorozathoz

Saját magának választotta ki a városnevét A nagy pénzrablás egyik színésznője