A mi kis falunk a 2017-es indulása óta Magyarország legnézettebb sorozata, a főszereplői pedig a legnépszerűbb színészei lettek. Jelenleg szombat esténként a sorozat 6. évada látható, de már nem sokáig, ugyanis pár napja írtuk meg, a most szombati, 6. része után több hónapos pihenőre vonul. Lesz azonban ezzel együtt egy nagyon fontos változás a produkció életében.

hirdetés

A SorozatWiki információi szerint a tavaly év végén távozott A mi kis falunk három alapszereplője. Ezt a széria nézői mind ez idáig nem láthatták, hisz még a 2020-ban felvett epizódokat sugározták, egészen mostanáig. Úgy tudjuk, hogy az Erikát alakító Lovas Rozi, a Tecát megformáló Bata Éva és a Gyurit játszó Lengyel Tamás a most szombati részben még láthatóak lesznek, de a 6. évad 2022-es folytatásában már nem fognak szerepelni, ugyanis ezeket az epizódokat már idén vették fel.

A hírrel kapcsolatban megkerestük a tévétársaságot.

A mi kis falunk karaktereiről és az őket megformáló színészekről a Fókusz szeptember 30-i adásában számolunk be”

válaszolta az RTL Magyarország Marketing és Kommunikációs Igazgatósága a SorozatWikinek.

hirdetés

Új előzetest kapott a Hazatalálsz 2. évada

Vadonatúj előzetes érkezett a SkyShowtime egyik, igaz események alapján készült minisorozatához

13 új sorozat, vagy friss évad érkezik márciusban a Netflixre

Elhunyt Kenneth Mitchell, a Star Trek: Discovery és a Jericho korábbi színésze

Nyilvánosságra hozták, hogy mikor érkezik a Trónok harca egyik új spinoffja

Népszerű gasztro-talkshow tér vissza márciustól az egyik csatornára