A következő hónapokban több szereplő is távozik a Barátok köztből. Lóránt Krisztát kiírták, míg Kardos Eszter kilép a sorozatból, tudtuk meg Böjte Pirostól, a produkció sajtósától:
Lóránt Kriszta több, mint hét év után távozik a sorozatból, mert a készítők úgy döntöttek, hogy az általa megformált Orsi karaktere megérett a szüneteltetésre. A színésznő tavasszal távozik a képernyőről, de úgy, hogy karaktere még újra feltűnhet a Mátyás király téren. Rajta kívül Kardos Eszter is távozik a sorozatból. Vanda megformálója maga kérte a készítőket, hogy egy időre szüneteltessék a karakterét, mert érettségi és felvételi előtt áll, és a tanulmányaira szeretne koncentrálni. Őt még pár hétig láthatják a nézők a képernyőn.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek
