Az Exatlon Hungary idén január 2-án indult a TV2-n és azonnal kimagasló nézettséget hozott. A sportvetélkedő számai akkor sem csökkentek sokkal, amikor egyre hosszabb adásokat készítettek, melyek a végén már két és fél órára nyúltak. Palik László műsora végül 4 hónapon át képernyőn volt és ugyan a legtöbbször kikapott a Fókusztól és a Drága örökösöktől, a Barátok köztöt többségében legyűrte és TV2-s szinten is nagyon szép nézettséget produkált.

Júniusban elsőként írtuk meg, hogy úgy tudjuk, a TV2 folytatja a műsort és valamikor a 2019/2020-as televíziós szezonban térhet vissza. Ma délelőtt Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója a Big Picture konferencián hivatalosan is bejelentette, hogy jön az Exatlon Hungary 2. évada. A sportműsor valamikor 2020 első felében tér vissza és a Dominikai Köztársaságban a török üzemeltetők egy még látványosabb pályarendszert építenek addigra.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia