Február 13-án befejeződött az egyik legjobb magyar sorozat, az HBO-n futó Aranyélet forgatása. 2017 nyarán megírtuk, hogy az HBO elkezdte forgatni a széria új évadát. Most kiderült, hogy a nézők a 3. évad után nem találkozhatnak a mutyi-valóságban csetlő-botló karakterekkel, ugyanis Jankáék végleg elbúcsúznak a nézőktől. 78 napon át tartottak a munkálatok, a produkció rendezői, Dyga Zsombor és Mátyássy Áron pedig külön kiemelték, hogy az Aranyélet pont a stáb miatt lett ennyire sikeres.

A 2017-es Televíziós Újságírók Díján az Aranyélet lett a Legjobb magyar sorozat, ráadásul a produkció színészei is taroltak, hiszen a Legjobb színész kategóriájában Anger Zsolt, a Legjobb színésznők között Ónodi Eszter diadalmaskodott, míg a Legjobb mellékszereplő Farkas Franciska lett. 2016-ban a tévés gálán szintén az Aranyélet lett a legjobb sorozat és Ónodi Eszter akkor is díjat vett át.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra
