Október 10-én debütált a Dancing with the Stars – Mindenki táncol a TV2-n, mely két szempontból is nagy dolog volt. Egyrészt a két nagy csatornán 6 éve nem volt látható táncos nagyszabású showműsor, másrészt egy világsztár, Gabriela Spanic is versenyzője lett. A produkció az első hetekben kimagasló nézettséget hozott, sőt a második adása A mi kis falunkat is legyőzte, melyre a sorozat történetében még nem volt példa. A rá következő hetekben már “csak” jó számokat hozott, az elmúlt hetekben pedig már csak közepes nézettsége volt. A műsor elkészítését különböző koronavírusos kihagyások és Horváth Tamás balesete is nehezítette. Hamarosan azonban az első évada véget ér.

Nemrég írtuk meg, hogy jövő pénteken búcsúzik a Farm VIP is, így jövő héten a TV2 két nagy műsora is befejeződik.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője
