Ma este 8-kor indult el a Dancing with the Stars 7. élő showja, melynek elején Stohl András műsorvezető bejelentette, hogy három pár nem tud táncolni a mostani adásban. Gelencsér Tímea és Hegyes Bertalan, valamint Győrfi Dániel és Stana Alexandra koronavírus miatt kell kihagyja a szombat estét, míg Horváth Tamás és Sipos Viktória egy meg nem nevezett indok miatt nem folytatják a versenyt. A fejleményekkel egyidőben Horváth Tamás instragram oldalán jelentette be, hogy baleset érte a táncos műsor szerdai próbáján, ahol fejsérüléseket szenvedett. A helyszínről a mentőknek kellett elvinniük, de azóta már hazaengedték.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra