A The Witcher új évadának forgatása is leállt március közepén a koronavírus-járvány miatt, a stáb ráadásul nem volt túl szerencsés, hiszen az egyik szereplő, Kristofer Hivju (Trónok harca) is megfertőződött. A munkálatok nemrég folytatódtak, most azonban a Redanian Intelligence egy elég rossz hírt közölt a produkcióval kapcsolatban. A második szezonban szerepelt volna Thue Rasmussen, akinek az érkezését 2020 elején jelentette be az online videotár. A színész az egyik új vajákot, Eskelt alakította volna a sorozatban, a járvány okozta csúszás miatt viszont nem tudták megoldani, hogy ő játssza el a fontos új karaktert.


Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada
