Két nagy reality-t is visszahozz az RTL Magyarország. A cégcsoport vezérigazgatója egy hosszabb interjút adott a 24.hu-nak, melyben arra a kérdésre, hogy idén visszatér-e a ValóVilág a következőt válaszolta:

“Pontos dátumot még nem tudok mondani, de a terveink között szerepel. Ami viszont biztos, hogy önöknek jelenthetem be elsőként, visszatér a Celeb vagyok, ments ki innen! című dzsungelreality is. Ezen kívül is lesz hamarosan olyan jelentős bejelentésünk, ami az RTLII műsorkínálatát illeti, ahogy azt már jeleztem” – mondta Vidus Gabriella a hírportálnak.

A ValóVilág új évada az RTLII-re nem meglepő, a legtöbben számítottak rá. A Celeb vagyok, ments ki innen! viszont a 2008-as első és második évada után, csak 2014-ben folytatódott a harmadik és negyedik etapjával. Nem véletlen, hogy nincs minden évben, ugyanis a dzsungeles reality az RTL legdrágább műsora, de eddig mindig kiemelkedő nézettség szállított. Várhatóan idén is dupla szezonnal tér vissza a csatornára.

hirdetés
hirdetés

Hamarosan átalakulnak a TV2 hétköznap estéi – íme az új műsorrend

Új évadokkal jelentkezik egy brit bűnügyi sorozat a Network4 egyik csatornáján

Kiderült, hogy meddig tart a Password - A jelszó a TV2-n

Több millió forintos bírságot kapott a TV2 Csoport a Sztárban sztár All Stars miatt

Több sorozat folytatása és egy friss stand-up műsor is érkezik az AXN-re és a VIASAT csatornáira

Kiderült, hogy kap-e 3. évadot a The Last of Us