A Grace klinika 2005-ben indult Amerikában és az első években hatalmas siker volt. Mára ugyan a kezdeti rajongótábor fele követi csak a sorozatot, de még mindig képernyőn van. Legutóbb, a 2015/16-os szezonban a 12. évad ment le belőle és ősszel érkezik a 13. szezon. Itthon az RTL Klub vette meg a sorozat vetítési jogait. Éveken keresztül a Vészhelyzet után kedd esténként nagyon sokan nézték a produkciót és még most is viszonylag nagy a rajongói tábora, de az utóbbi években már itthon is csökkent a nézettsége. A 8. etap után két és fél éves szünet következett, majd az idei év elején éjszakai időpontban tűzték képernyőre a 9. évadot, mely pár hét múlva ér véget.


Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek
