Még csak múlt héten ért véget a Barátok közt 14. évada, de máris elkezdődtek a találgatások, hogy vajon miként folytatódik majd a történet a sorozat nyár végi visszatérése után. Elsőként Kinga és Ádám kapcsolatát boncolgatjuk kicsit. Mint ismeretes, Kinga nem éppen mondható szerencsésnek a szerelemben, többször átvágták már a férfiak, emiatt meg is rendült a bizalma bennük. Ádám egy igazi nőcsábász, eddig nem kötötte le magát egy nőhöz sem, szeret kalandozni, ám a csalódástól ő is szeretné megkímélni magát. A kérdés tehát az, hogy a két fiatal képes-e félretenni eddigi sérelmeit és belevágnak-e egy tartós kapcsolatba?

Solti Ádám szurkol karakterének, és reméli, hogy Kinga nem utasítja el: „Ádám eddig sosem adta bele magát teljesen egy kapcsolatba. Kingával megpróbálná, de ő is fél a csalódástól. Amitől viszont még jobban retteg, hogy Kinga megtudja, selyemfiúként élt, és nem is olyan régen még mindig feltűnt gazdag hölgyek oldalán. Remélem, hogy összejön neki ez a szerelem, kíváncsi lennék, hogy miként élne meg egy ilyen kapcsolatot.” – tette hozzá a sorozat szépfiúja. (forrás: RTL Klub)

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Kiderülhetett, hogy folytatódik-e a The Floor az RTL-en

Ma megszűnik a közmédia vezetőinek megbizatása

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok
