Az X-Faktor 12. évada tavaly szeptemberben indult az RTL-en, majd december 7-én fejeződött be. A győztes Valkusz Milán mentoráltja, Fehér Krisztián lett. Az már a 12. szezon kétharmadánál eldőlt, hogy 2025-ben érkezik a tehetségkutató 13. etapja, idén márciusban pedig nyilvánosságra hozták a következő évad zsűritagjait és műsorvezetőit is. Most kiderült, hogy a produkció mikor tér vissza csatornára, valamint kerül fel a médiavállalat streaming szolgáltatására.
Az X-Faktor 13. szezonja szeptember 6-tól szombat esténként lesz látható az RTL-en és az RTL+ Premiumon. A mentorcsapatot az előző etaphoz hasonlóan Tóth Andi, Gáspár Laci, Majka és a Valmar zenekar egyik alapítója, Valkusz Milán erősítik. A válogatók után következik a Tábor, ahol eldől, kik jutnak be az élő showba. A műsorvezetők ezúttal is Miller Dávid és Pápai Joci lesznek.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

