Február közepén Kis-Bocz Éva, az Antenna Entertainment régiós csatornaigazgatója a SorozatWiki Padcastben jelentette be, hogy tavasszal a Mém over mellett egy másik vadonatúj talkshow is érkezik a VIASAT3-ra. A produkciót a tévétársaság a WMN csapatával és D. Tóth Krisztával készíti. Kis-Bocz a podcastben azt is elárulta, hogy a műsor a tavasz második felében lesz látható a csatornán. Most pedig bejelentették, hogy pontosan mikor debütál a talkshow.
A Ki vele! április 22-én, pénteken 21 órakor indul a VIASAT3-on. A magyar fejlesztésű műsor minden héten képernyőre kerül majd. A Ki vele! minden adásában egy-egy téma áll majd a középpontban, amelyet a műsorvezetők, a meghívott vendégek – hírességek, orvosok, egyéb szakértők – és D. Tóth Kriszta közösen jár majd körbe. A beszélgetéseket a WMN két újságírója, Csepelyi Adrienn és Krajnyik Cintia moderálják majd, akik személyes történetekkel is kapcsolódnak a témákhoz. A műsorban D. Tóth Kriszta videóriportja, a „Breakout Room” is helyet kap, ami egy privát interjú egy, a témához kapcsolódó, különleges vendéggel.

Ezek a SkyShowtime legnagyobb júliusi újdonságai

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

