Nem rég derült ki, hogy az NCIS egyik fontos színésze 8 év után kiszáll a sorozatból, most pedig egy másik NCIS szériából távozik két szereplő.  A 12. évad utolsó epizódját vasárnap sugározta a CBS, amely során két szereplőt utoljára láthattak a nézők. A sorozatból ugyanis távozik a Nell Jonest alakító Renée Felice Smith és az Eric Beale-t megszemélyesítő Barett Foa. Smith a 2. szezonban csatlakozott a stábhoz, míg Foa már az első résztől a szereplőgárda tagja volt.

A széria executive producere és showrunnere, R. Scott Gemill a TV Line-nak adott interjújában elárulta, hogy mindkét színész a saját projektjén akar dolgozni. A készítők szép emlékekkel válnak meg tőlük, a karakterek pedig boldog befejezést kapnak. Hazánkban az NCIS: Los Angeles 12. etapja szerda esténként a Prime-on látható.

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia