Fischer Gábor, a TV2 Csoport programigazgatója nemrég jelentette be, hogy Love Bistro címmel egy történetközpontú gasztro realityt tűznek képernyőre a TV2-n, azt viszont nem lehetett tudni, hogy ezen kívül másik főzőműsort terveznek-e. Az Origo értesülései szerint június 4-én megkezdődtek a Séfek Séfe forgatásai, a produkció tehát valamikor a jövőben új évaddal térhet vissza.

A Séfek séfe 2017 nyarán mutatkozott be a TV2-n, a gasztro reality első évadának műsorvezetője Ördög Nóra volt, akit a 2019 őszén látható második etapban Liptai Claudia váltott. A műsorban amatőr és profi szakácsok igyekeznek meggyőzni a profi séfeket, Wolf Andrást, Vomberg Frigyest és Krausz Gábort, hogy ők a legjobbak a konyhában. A produkcióval kapcsolatos fontos hír, hogy a Séfek séfek harmadik szezonját ismét Ördög Nóra vezeti. Az új epizódokról azonban nem tudni, hogy még idén, vagy csak 2021-ben kerülnek képernyőre.

Sztárban sztár, Ázsia Expressz és Farm VIP - ilyen műsorokkal készül őszre a TV2

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét