.

Tegnap este csak az ötödik legnézettebb csatorna volt a TV2

Írta: KTL | 2018. június 29. 22:30
Június 11-én váltott nyári műsorrendre a TV2, mely kizárólag régi tartalmakból áll. A csatorna az év eleji és tavaszi sikerek után már az új programrend első napján összeomlott és azóta is nagyon alacsony a nézettsége. Tegnap azonban olyan történt, amire sok éve nem volt példa. 18-49-ben, főműsoridőben a foci miatt természetesen a legjobban az M4 Sport teljesített, 20,9 százalékos közönségaránnyal. A második 9,1 százalékkal az RTL Klub lett, és a TV2 4,1-gyel csak az ötödik legnézettebb tévéadó volt csütörtök este. A januárban még hétköznapokat is nyerő csatornát megelőzte az RTL Magyarország kábelcsatornája két kábelcsatorna is, a Film+ 4,7-et, a Cool pedig 4,4 százalékos közönségarányt produkált. Sőt késő este volt olyan időszak is, amikor a Mozi+, a Duna és az RTLII is jobb eredményeket hozott a fiatalok körében, mint a TV2. (A grafikon kattintásra nagyítható.)


További hírek

Tarolt hétfőn a Drága örökösök évadnyitója

32. heti nézettség - Megdöntötte saját rekordját A mi kis falunk ismétlése az utolsó hetén

31. heti nézettség - Továbbra is tarol A mi kis falunk napi ismétlése

30. heti nézettség - Ismét gyengén teljesített az Áll az alkuHozzászólások