.

Kiderült, hogy készül-e új évad A mi kis falunkból és A Tanárból

Írta: KTL | 2019. április 14. 13:52
Az elmúlt évek két meghatározó magyar sorozata volt A mi kis falunk és A Tanár. Idén mindkettő már a többedik évadával került, illetve kerül képernyőre, most pedig Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyeztesse és programigazgatója a Marketing&Média-nak adott legújabb interjújában elárulta, hogy lesz-e következő szezonjuk ezeknek a szériáknak. A mi kis falunk 3. évada a megszokottnál fél évvel korábban, már szeptemberben elindult és ősszel 5 epizódja került képernyőre, elképesztő sikerrel. Hosszabb szünet után végül március 23-én folytatódott és most is minden héten a legnézettebb tévéműsor. Így nem meglepő, hogy Kolosi Péter pozítívan nyilatkozott a 4. évad berendeléséről: "Semmi okunk nincs arra, hogy befejezzük A mi kis falunkat."
A Tanár 2. évada is a vártnál hamarabb kezdődött és már január közepén elindult. Végül 10 epizód után néhány hete ért véget az RTL Klubon. Az új etap a tavalyinál rosszabb nézettségi eredményeket hozott, de összeségében még így is sikeresnek számított a sorozatot. Ennek a folytatásáról is megkérdezték a vezérigazgató-helyettest, aki elmondta hogy lesz 3. évada A Tanárnak, így Nagy Ervin sorozata 2020-ban is látható lesz. (Fotó: RTL Klub) Néhány napja A mi kis falunkról forgatási beszámolót hoztunk le, olyan jelenetekről, melyek az előző epizódban voltak láthatóak.


További hírek

Vasárnap ismét képernyőre kerül az egyik új magyar sorozat első része

Jövő héten véget ér a TV2 egyik legnézettebb műsora

Brutális volt felállni egy tízemeletes ház tetejére - interjú Sztarenki Dórával, a Mellékhatás színésznőjével

Hajdú Péter miatt felmondott a Life TV egyik legismertebb műsorvezetője


Hozzászólások