.

Kiderült, hogy készül-e új évad A mi kis falunkból és A Tanárból

Írta: KTL | 2019. április 14. 13:52
Az elmúlt évek két meghatározó magyar sorozata volt A mi kis falunk és A Tanár. Idén mindkettő már a többedik évadával került, illetve kerül képernyőre, most pedig Kolosi Péter, az RTL Magyarország vezérigazgató-helyeztesse és programigazgatója a Marketing&Média-nak adott legújabb interjújában elárulta, hogy lesz-e következő szezonjuk ezeknek a szériáknak. A mi kis falunk 3. évada a megszokottnál fél évvel korábban, már szeptemberben elindult és ősszel 5 epizódja került képernyőre, elképesztő sikerrel. Hosszabb szünet után végül március 23-én folytatódott és most is minden héten a legnézettebb tévéműsor. Így nem meglepő, hogy Kolosi Péter pozítívan nyilatkozott a 4. évad berendeléséről: "Semmi okunk nincs arra, hogy befejezzük A mi kis falunkat."
A Tanár 2. évada is a vártnál hamarabb kezdődött és már január közepén elindult. Végül 10 epizód után néhány hete ért véget az RTL Klubon. Az új etap a tavalyinál rosszabb nézettségi eredményeket hozott, de összeségében még így is sikeresnek számított a sorozatot. Ennek a folytatásáról is megkérdezték a vezérigazgató-helyettest, aki elmondta hogy lesz 3. évada A Tanárnak, így Nagy Ervin sorozata 2020-ban is látható lesz. (Fotó: RTL Klub) Néhány napja A mi kis falunkról forgatási beszámolót hoztunk le, olyan jelenetekről, melyek az előző epizódban voltak láthatóak.

hirdetés

További hírek

Fontos változás a TV2-n az Áll az alkuval kapcsolatban

Új mexikói telenovella indul a TV2-n

Itt az RTL Klub új magyar sorozata, a Jófiúk első hosszabb előzetese

Bejelentette távozását a Reggeli egyik műsorvezetőjeHozzászólások