.

Jövő héten szünetre küldi az egyik legismertebb sorozatát az RTL Klub

Írta: KTL | 2019. október 17. 20:48
Szeptember legelső napján indult A mi kis falunk alkotóinak legújabb vígjátéksorozata, a Jófiúk. A rendőrös széria azóta minden vasárnap este 8 óra után pár perccel látható az RTL Klubon. Az első hetekben még közepes nézettséggel ment a produkció, de az utóbbi adások már gyenge számokat hoztak. Hamarosan viszont egy rövidebb időre el kell búcsúzniük a sorozat nézőinek Kristófváros rendőreitől.
Az október 27-ei, jövő vasárnapi 9. epizód után 2 hét szünetre vonul a Jófiúk. A sorozat az RTL Klub tehetségkutatója miatt kerül le a képernyőről. Érkezik ugyanis a szokásos X-Faktor hétvége, melyben először A tábor, majd A mentorok háza című adások nemcsak szombaton, hanem vasárnap este a rendőrös sorozat sávjában is láthatóak lesznek. Az élő show-k azonban ismét csak szombaton jelentkeznek majd, így két vasárnap kihagyása után, november 17-én folytatódik a Jófiúk az RTL Klubon.


További hírek

A mi kis falunk készítőitől érkezik új napi sorozat a TV2-re

47 évesen elhunyt Marschall Péter

Ezekkel a műsorokkal készül az őszre az RTL Klub és az RTLII

Új nevet kap az egyik magyar tévécsatorna


Hozzászólások