.

Így történt A mi kis falunk forgatásának az egyik legviccesebb balesete

Írta: Spenger Dávid | 2020. június 19. 20:12
A mi kis falunk közmunkásai, Szifon (Debreczeny Csaba), Baki (Kerekes József) és Matyi (Molnár Áron) sok néző szívébe belopták magukat. A produkció eddig képernyőre került négy évadában a trió mindent elkövetett azért, hogy Erika tudta nélkül minél több időt lebzselhessenek Teca kocsmájában. Szifonról mindenki tudja, hogy ő vezet legszívesebben a pajkaszegi közmunkások közül, azt azonban már kevesebben, hogy az első évad forgatásán a karaktert alakító Debreczeny Csaba vicces balesetet okozott a volán mögött ülve.
"Debreczeny Csaba egy ízben betolatott a tóba egy traktorral. Ezen először nem nevettünk, de a végére nagyon mulatságos helyzet kerekedett belőle. Szabó Győző meg akarta fogni a traktort egy kézzel, és a stábtagok is odarohantak, hogy megállítsák a monstrumot, nehogy a vízbe essen. Ott álltam és nem hittem a szememnek, kérdeztem is tőlük, hogy miben reménykedtek? Egy ekkora járművet megtartani emberi erővel? Lehetetlen! Még viccesebb volt, hogy a hangmérnök közben a tó partjáról üvöltözött, hogy gyere ki, mert a mikroport rajtad van!" - mondta a pajkaszegi polgármestert játszó Csuja Imre a Blikk TV korábbi interjújában.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások