.

Fél évvel korábban tér vissza A mi kis falunk

Írta: AJ | 2018. augusztus 14. 10:26
2017 februárjában mutatta be az RTL Klub A mi kis falunkat, a Válótársak utáni második saját gyártású heti sorozatát. A fiktív falu, Pajkaszeg és lakóinak életét bemutató széria rendkívül népszerűvé vált, és az év harmadik legnézettebb produkciója lett a 18 és 49 év közötti nézők körében. A folytatás idén év elején, új napon került képernyőre és minden korábbi rekordot megdöntött. A márciusi évadzáró után viszont csak májusban érkezett a hivatalos információ arról, hogy készül az újabb szezon.
Július végén a SorozatWiki elsőként írta meg, hogy az eddigi 8-8 helyett most jóval több részt forgatnak a sorozatból. Megkerestük az RTL Magyarországot, hogy milyen hosszú is lesz a harmadik évad, de nem adtak pontos választ, így még nem lehetett tudni, hogy a készülő 17 új epizód mikor és milyen bontásban is kerül képernyőre. Az RTL Klub azonban a ma megrendezett őszi évadnyitó sajtóeseményén elárulta, hogy A mi kis falunk fél évvel hamarabb, február helyett már szeptember 1-jén visszatér. (Fotó: RTL Klub)


További hírek

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása

Így nézett ki fiatalon A mi kis falunk egyik fontos színésze (fotók)

Hivatalos: Ekkor vonul hosszabb szünetre A mi kis falunk

Az idei évtől stúdióban forgatják A mi kis falunk egy részét


Hozzászólások