.

Észrevétlenül cserélték le A mi kis falunk egyik fontos színészét

Írta: Spenger Dávid | 2020. július 15. 15:48
A mi kis falunk eddig képernyőre került négy évada alatt számos alkalommal tűntek fel ismert magyar színészek egy-egy rész erejéig az RTL Klub népszerű sorozatában. Elég Für Anikóra gondolni, aki Teca szigorú anyját alakította, de a NAV-ellenőrként felbukkanó Ábel Anita és a megbízhatatlan jósnőként szereplő Szulák Andrea is ide sorolható. Sokan meglepődhettek viszont, amikor a 3. évad 6. részében a szigorú püspök szerepében az Üvegtigris trilógia sztárja, Horváth Lajos Ottó (a képen jobbra) tűnt fel.
A karakter visszatérő szereplőnek számít A mi kis falunkban, hiszen a katolikus elöljáró a sorozat első epizódjában a templom miatt érkezett Pajkaszegre, később pedig egy fontos vallási ereklye kapcsán. A széria első szezonjában azonban még Papp János (a képen balra) alakította a püspüköt, akit a harmadik szezonra észrevétlenül lecseréltek. Az RTL Klub produkciójában nem ez volt az egyetlen változtatás, ahogy korábban megírtuk, Szifont eredetileg Józsa Imre játszotta volna, a színművész betegsége és későbbi tragikus halála miatt azonban Debreczeny Csaba kapta a szerepet.


További hírek

Megvan, mikor érkezhet A mi kis falunk 5. évadának folytatása az RTL Klubra

Hétfőtől elárasztja A mi kis falunk a Cool-t

Újra Mi kis falunk maraton lesz a Coolon

Hosszabb előzetest kapott A mi kis falunk 5. évadának folytatása


Hozzászólások