Még meg sem érkezett a 2016-as év, de már ki is derült, hogy ki lesz az első távozó Barátok közt színész. Kiss Ramóna a sorozat egyik legfontosabb szereplője, 13 éve tagja a produkciónak és ezalatt végig látható volt a Mátyás király téren. Hamarosan viszont eltűnik a produkcióból, jelentette be a Fókuszban.
“Elhagyom egy időre a Barátok köztöt és a csapatot. De tényleg csak pár hónapra, és Zsófi még látható lesz majd a képernyőn a továbbiakban. De most egy kicsit úgy döntöttem, illetve a producereink is támogattak ebben, hogy a színházra koncentrálok, és egy picit magamra” – nyilatkozta Kiss Ramóna.
A színésznő a következő időszakban még látható lesz a sorozatban, majd tavasszal két hónapra tűnik el a Mátyás király térről, ezt követően viszont visszatér az RTL Klubra. Azt, hogy a történt szerint miképp távozik még nem tudni. (Fotó: RTL Klub)


Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra
