Novemberben írtuk meg itt hogy ki fogják írni a Barátok köztből Tildát és Eriket. Azóta ők már nem forgatnak, de mivel a forgatások után több hónap csúszással kerül az RTL képernyőére az adott epizód, így még nagyjából 1 hónapig láthatóak lesznek esténként.
A mai napon derült ki, hogy újabb két szereplőt rúgnak ki a Barátok köztből. Az Emmát alakító Marenec Fruzsina és az új Noémit játszó Gonda Katának is távoznia kell a sorozatból.
Azt még nem tudni pontosan meddig forgat Fruzsina és Kata, de maximum csak pár hónapról van szó, így tavasszal biztosan eltűnnek a sorozatból a színészek.

Kiderült, hogy folytatódik-e a Yellowstone testvérsorozata, a Dutton birtok

Egyetlen évad után elkaszálták a SkyShowtime egyik sorozatát

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Megvan, mikor kerül fel Az ördög Pradát visel 2. a Disney+-ra

Több hónapig nem láthatják a nézők az RTL egyik ismert műsorvezetőjét
