December 10-én, a Sztárbox döntőjében Szujó Zoltán, Héder Barna és Csobot Adél nyilvánosságra hozták, hogy idén új évaddal jelentkezik a műsor az RTL-en. Júliusban hétről hétre jelentették be, hogy ezúttal mely 32 hírességek ragad majd bokszkesztyűt. Augusztus elején azonban Pápai Joci bejelentette, hogy egészségügyi okokból visszalép a Sztárboxból, majd azt is leleplezték, hogy a helyét Szecsei Valter, az ibbigang rappere veszi át. Most pedig kiderült, hogy újabb versenyző száll ki a műsorból, aki ráadásul most vasárnap lépett volna a ringbe.

Henry Kettner a szerda esti Fókuszban nyilvánosságra hozta, hogy egészségügyi okokból visszalép a Sztárboxban való szerepléstől. A tartalomgyártónak begyulladt a válla, majd kiderült, hogy gerincsérve van. Kettnernek ezért pihenni kell és regenerálódás vár rá. A Fókuszban elárulták, hogy hamarosan arra is fény derül, hogy ki veszi át a helyét, aki majd Noszály Sándorral fog összecsapni most vasárnap. A Sztárbox új szezonja szeptember 1-jén 19:30-kor fog kezdődni az RTL-en.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra