Jövő hét pénteken egy Magyarországon eddig még nem látott sorozat indul az ATV-n. A Napfényes falunk (Slunečná) hazai premierje október 22-én érkezik a csatornára. A széria péntekenként 22 órakor jelentkezik majd új részekkel. A sorozat 1. szezonja 2020-ban indult Csehországban, ahol a vetítés jelenleg a 136. epizódnál tart. A széria 1. etapja 35 részből áll.

A Napfényes falunk a Popelka családról szól, akik egy takaros farmon laknak. A náluk készült kecskesajt legendás és az ő birtokukon van a környék leghíresebb szállodája is. Egy napon az egész vállalkozást kézben tartó családfő váratlanul meghal, a két testvér, Tyna és Sylva pedig marakodni kezdenek az örökségen. Előbbi megtartaná a birtokot, utóbbi pedig eladná azt, hogy pénzhez jusson.

Berendelték a Fear The Walking Dead 8. évadát

Kiderült, hogy lesz-e 3. évada az Apatigrisnek

Ezek az új sorozatok és friss évadok érkeznek decemberben a Netflixre

Bemutatjuk A Nagy Ő női szereplőit (fotók)

Kiderült, hogy miért kaszálták el a Trónok harca elsőnek tervezett előzménysorozatát

9 év után távozik az ATV egyik legismertebb műsorvezetője