Folytatódik a SorozatWiki Podcast! A legújabb adásunkban a Várfoglalók a téma, melynek a 2. évada április 16-tól, minden vasárnap 16:30-kor lesz látható a Spektrumon. A vendégeim Vadon János műsorvezető és Radnai Péter az AMC kreatív vezetője voltak. Felidéztük, hogy a tévétársaságnál miként jött a műsor ötlete és hogyan csatlakozott hozzájuk Vadon Jani. Kifejtették, hogy miért lett ilyen a produkció koncepciója és hogyan zajlottak az első évad forgatásai, illetve milyen nehézségek voltak.

Radnai Péter és Vadon János (Fotó: SorozatWiki)

Elmondták, hogy szerintük miért lett ilyen sikeres a műsor és miért több, mint egy sima ismeretterjesztő produkció. Vadon Jani elmesélte, hogy gyerekkorában hogy lett várrajongó és miként egyezteti össze a rádiós és a tévés munkáját. Elárulták, hogy milyen újdonságok lesznek a héten induló Várfoglalók új szezonjában és hogyan változik a vetítési rendje.

hirdetés

(Az adást az AMC támogatta.)

A műsor meghallgatható a Spotify-on, az Apple Podcasten, a Google Podcasten, a többi nagy podcast platformon és az alábbi lejátszóval:

hirdetés

Eddig sose látott, új szabályt vezettek be a Sztárban sztár leszek idei évadában

Napokon belül véget ér A mi kis falunk RTL-es ismétlése

Az Alkotmánybírósághoz fordult A mi kis falunkba engedély nélkül bevágott pilisszentléleki férfi

Folyamatosan kerülnek fel a SkyShowtime-ra a Star Trek sorozatok, ma újabb bővülés történt

Kiderült, hogy mikor érkezik Sofia Vergara vadonatúj minisorozata a Netflixre

37. heti nézettség - Egyre sikeresebb a Sztárban sztár leszek