Húsvét hétvégén az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool április 10-én és 12-én is szinte egész nap A mi kis falunk maratont tartott, melynek keretein belül egymás után levetítették a sorozat első két évadát. Az ismétlés brutális nézettséget hozott nagypénteken és húsvét hétfőn is, a Cool nagyon jól teljesített délután és este. A rajongóknak jó hír, hogy a május 1-jei ünnepen is A mi kis falunk maraton lesz a Coolon. Ezen a napon 13:50 és 23:00 között a harmadik évad első kilenc epizódja kerül képernyőre. A produkció továbbra is az egyik legnézettebb széria Magyarországon, melynek legfrissebb évada nemrég rekordnézettséggel búcsúzott az RTL Klubon.

Berendelték a 18. évadát az egyik legnépszerűbb kórházas sorozatnak

Új ausztrál sorozat érkezik az egyik magyar csatornára

Kiszivárogtak az első fotók a Zsivány egyes előzménysorozatának forgatásáról

5 év után visszatér a Frizbi Hajdú Péterrel

4 előzetes érkezett a hétfőn visszatérő Mintaapákhoz

Tetőtől talpig megújult a SorozatWiki