Húsvét hétvégén az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool április 10-én és 12-én is szinte egész nap A mi kis falunk maratont tartott, melynek keretein belül egymás után levetítették a sorozat első két évadát. Az ismétlés brutális nézettséget hozott nagypénteken és húsvét hétfőn is, a Cool nagyon jól teljesített délután és este. A rajongóknak jó hír, hogy a május 1-jei ünnepen is A mi kis falunk maraton lesz a Coolon. Ezen a napon 13:50 és 23:00 között a harmadik évad első kilenc epizódja kerül képernyőre. A produkció továbbra is az egyik legnézettebb széria Magyarországon, melynek legfrissebb évada nemrég rekordnézettséggel búcsúzott az RTL Klubon.

Először egy színésztársa miatt örült, hogy bekerült A mi kis falunkba – interjú Schmied Zoltánnal

A Zivány egyes újabb fontos szereplője lesz látható az új előzménysorozatban

Megint későbbre tolták a budapesti Comic Cont, de az új időpontban is lesz Trónok harcás színész

Beharangozó videó érkezett a The Witcher 2. évadához

A hétvége erejéig újra elérhetővé tették a Diginél az Izaura TV-t és a Jocky TV-t

A Keresztanyu sztárjával indult új focis műsor a VIASAT6-on