Húsvét hétvégén az RTL Magyarország sorozatos csatornája, a Cool április 10-én és 12-én is szinte egész nap A mi kis falunk maratont tartott, melynek keretein belül egymás után levetítették a sorozat első két évadát. Az ismétlés brutális nézettséget hozott nagypénteken és húsvét hétfőn is, a Cool nagyon jól teljesített délután és este. A rajongóknak jó hír, hogy a május 1-jei ünnepen is A mi kis falunk maraton lesz a Coolon. Ezen a napon 13:50 és 23:00 között a harmadik évad első kilenc epizódja kerül képernyőre. A produkció továbbra is az egyik legnézettebb széria Magyarországon, melynek legfrissebb évada nemrég rekordnézettséggel búcsúzott az RTL Klubon.

hirdetés

Az HBO Maxnál drágább csomagokkal indul májusban a Max

Májusban új török sorozat indul a TV2 Csoport egyik csatornáján

Kiderült, hogy hány évados lesz a The Witcher

8 millió forintos bírságot kapott az RTL a Kanapéhuszárok és a Sztárbox kapcsán

Újabb műsorváltozás: Minden hétköznap visszatér A mi kis falunk az RTL-re

Júliusban megszűnhet az egyik magyar csatorna

hirdetés