Tavaly márciusban indult a TV2-n Ördög Nóra vezetésével a Vigyázat, gyerekkel vagyok! című családi kvízshow, melyben ismert emberek és gyermekeik versenyeztek egymással a fődíjért. A műsor első évada sikeres volt, ezért a nyári szünet után már ősszel visszért és heti egy alkalom helyett minden hétköznap este képernyőre került. Az első adásokat még jól nézték, ám fokozatosan csökkent a nézettsége, így ez a vetítési forma nem volt sikeres. A műsor azonban kissé átalakítva ismét visszatér.


Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában
