.

Új előzetes érkezett A mi kis falunk alkotóinak új TV2-s sorozata, a Doktor Balatonhoz

Írta: Kenderessy Szabolcs | 2020. december 23. 13:40
A Doktor Balaton premierje vasárnap 18:50-kor lesz a TV2-n, a folytatás pedig december 28-ától minden hétköznap este lesz látható. Egy egyedülállónak vélt gyógyvíz és vele a gazdagság reménye, mely sokakat megszédít, egy délceg öregúr, aki megszökteti szíve hölgyét, küzdelem a gyógyszerlobbival, és egy életmentő mutatvány, amellyel a sokat látott missziós orvos azonnal belelopja magát a helyiek szívébe - erről szól majd A mi kis falunk készítőinek új szériája a csatorna leírása szerint. A Doktor Balatonról részletesen korábbi cikkünkben foglalkoztunk, most pedig jöjjön a legújabb előzetese:


További hírek

Kiderült, hogy lesz-e idén Surivor VIP az RTL Klubon

A Föld lett az új Westworld, elindult az új, magyar sci-fi sorozat

Új tévécsatornát és új napi realityt indítanak Hajdú Péterék

Műsorváltozás lesz jövő héten az RTL Klubon


Hozzászólások