Jakupcsek Gabriellát 2015-ben, karácsony előtt, két Ridikül epizód forgatása közben bocsájtották el az MTVA-tól. A hír nem csak a műsorvezetőt, hanem a sajtót is váratlanul érte, hiszen az általa Csiszár Jenővel párban vezetett Magyarország, szeretlek! volt a Duna (korábban M1) egyik legnézettebb műsora. A Ridikül, a délutáni női talkshowból pedig közel 500 adást forgattak. Jakupcsek az elbocsátása után több helyen is feltűnt, vendége volt D. Tóth Kriszta riportműsorának, egy hétig játszott a Hal a tortánban, legutóbb pedig Pimaszúrék cuccolták át hozzá egy napra.

Ezek azonban csak rövid projektek voltak. A Blikk mai információi alapján azonban hamarosan saját műsorban láthatjuk viszont. Jakupcsek Gabriella vezeti majd ugyanis a TV2-re tavasszal érkező békítő műsort, mely az Egymás szemében címet kapta. A műsorba olyan családtagok, ismerősök, barátok jelentkezését várják, akiknek megromlott a kapcsolatuk és szeretnének rajta javítani. Jakupcsek így több éves köztévés munka után visszatér a TV2-höz, ahol olyan műsoroknak volt a házigazdája mint a Multimilliomos vagy a nagy port kavart Az igazság ára.

Teljesen átalakul a közmédia, megszűnik az MTVA - itt vannak a részletek

Premierözön a Netflixen: 27 film kerül fel júniusban a streaming szolgáltatóra

63 évesen elhunyt Nyakó Júlia

A világpremierrel együtt hozzánk is megérkezik egy török drámasorozat utolsó évada

8 év után visszatér a képernyőre az RTL egyik népszerű műsorvezetője

Premierözön júniusban: 20 produkció érkezik az RTL+-ra