.

Ők nyerték idén a Televíziós Újságírók Díját, A mi kis falunk lett a legjobb sorozat

Írta: SorozatWiki | 2020. szeptember 10. 21:37
Tizenkét kategóriában hirdettek nyertest a Televíziós Újságírók Díján szeptember 10-én este, egy ünnepélyes díjátadó keretein belül. A gálát eredetileg márciusban tartották volna meg, a koronavírus-járvány miatt azonban, a résztvevők biztonsága miatt későbbre halasztották a rendezvényt. A 24.hu, a Hír7, az Index-Comment:Com, a Kreatív, a Marketing&Media, a Media1, a Médiapiac, az Origo, a SorozatWiki, a Színes RTV, a Telenovella-Epizód magazin és a TVR-hét szakújságíróiból álló grémium díjazta a tavalyi év legkiemelkedőbb televíziós teljesítményeit és személyiségeit. A gálát immár hetedik alkalommal rendezték meg, a díjakat az elismerést alapító szakmédiumok munkatársai adták át.
2019 legjobb sorozata A mi kis falunk lett, a szakmai újságírók a pajkaszegiek hétköznapjait bemutató produkció 3. szezonját díjazták. Több, ugyancsak az RTL Klubon látható műsor is duplázott, az X-Faktor lett a legjobb nagyszabású showműsor, míg ByeAlexet a legjobb zsűritagnak választották. A Tanár stábja is két elismerésnek örülhetett, a legjobb színész a Vasvári Szilárdot alakító Nagy Ervin lett, míg a sorozat iskolaigazgatóját játszó Anger Zsolt a legjobb mellékszereplő kategóriában győzött. A TV2 a műsorvezetői kategóriákban tarolt, Ördög Nórát választották a legjobb női műsorvezetőnek, míg Till Attila a legjobb férfi műsorvezető lett. 2020-ban a Televíziós Újságírók Díját a következő televíziós produkciók, illetve személyiségek kapták: Legjobb nagyszabású showműsor X-Faktor (RTL Klub) Legjobb vetélkedő Exatlon Hungary (TV2) Legjobb reality Cápák között (RTL Klub) Legjobb gasztro reality Gasztroangyal (Duna) Legjobb talkshow Lakástalkshow (Sony Max) Legjobb zsűritag ByeAlex (RTL Klub - X-Faktor) Legjobb női műsorvezető Ördög Nóra (TV2) Legjobb férfi műsorvezető Till Attila (TV2) Legjobb sorozat A mi kis falunk (RTL Klub) Legjobb színésznő Balsai Móni (RTL Klub - Alvilág) Legjobb színész Nagy Ervin (RTL Klub - A Tanár) Legjobb mellékszereplő Anger Zsolt (RTL Klub - A Tanár)


További hírek

Jövő héten szünetre megy az egyik fontos magyar sorozat az RTL Klubon

Az RTL is beszállt az Aranyélet készítőjének frissen díjat nyert sorozatötletébe

Márciusban új évaddal folytatódik az egyik legnépszerűbb kórházas sorozat Magyarországon

Új évaddal tér vissza az RTL Klub egyik fontos magyar sorozata


Hozzászólások