Az Útközben elmeséled – Csavargások Svábyval című utazós reality 2024 októberében debütált a VIASAT3-on. Tavaly novemberben derült ki, hogy idén jön a 2. szezon. Szeptember 22-én el is rajtolt az új szezon, amely Majkával nyitott. A második epizódban Pokorny Lia kísérte el Sváby Andrást, a harmadikban Tóth Gabi indult útnak, a negyedikben Hevér Gábor szállt be a lakóautóba, az ötödikben Vály István szerepelt, a hatodikban Péterfy Bori bukkant fel, a hetedikben pedig Árpa Attila tette tiszteletét. Nemrég kiderült, hogy ki lesz a 2. etap utolsó sztárvendége.
November 10-én, jövő hétfőn 19 órakor a Jászai Mari-díjas Stohl Andrással fejeződik be az Útközben elmeséled 2. évada a VIASAT3-on. A népszerű színművész, műsorvezető és szinkronizáló színész megszámlálhatatlanul sok produkcióban vett részt eddigi pályafutása során, hamarosan pedig ő lesz a következő Nagy Ő a TV2-n. Stohl András a szezonzáró epizódban visszatekint eddigi életére, és mesél többek között barátságról, a nézők kiszolgálásáról és a családjáról.
Nemrég kiderült, hogy folytatódik-e jövőre az Útközben elmeséled, itt írtunk róla.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon

Nehogy már én vegyem el tőle a tudást – interjú Csermely Ákossal a Digital-Media Hungary 31 évéről

Premierözön az HBO Maxon: 23 film kerül fel júniusban

Szünet nélkül érkezik a TV2 Csoport egyik török sorozatának 2. évada

Grósz Judit, az RTL volt vezérigazgató-helyettese felel mostantól a közmédia megújulásáért

Egy korábbi miniszterelnökjelölt is szerepelhet Az Árulók 5. évadában

