Tavaly októberben 18 év után visszatért a Sztárbox az RTL-en. A műsor ezúttal 7 héten keresztül tartott, mely során a hírességek a negyeddöntőkben, az elődöntőkben és a döntőkben csaptak össze egymással. A nyertesek végül Berki Mazsi, Brasch Bence és Molnár Áron lettek. A három súlycsoport győztesei a bajnoki öv megszerzése mellett elindulhatnak a HELL Boxing Kings 10 országból álló nemzetközi Bokszverseny celeb kategóriájában. A HELL Boxing Kings 7 darab élő gáláját ősztől az RTL fogja majd közvetíteni.

Most pedig kiderült, hogy a három győztes közül az egyikük nem vesz majd részt a nemzetközi megmérettetésen. Molnár Áronnal ugyanis nem tudtak megállapodni a szervezők, ezért ő nem indul a versenyen. Helyette a Sztárboxban egy meccset megnyerő Istenes Bence képviseli majd hazánkat a bokszmeccsen, Berki Mazsi és Brasch Bence mellett.

Egynyári kaland, Keresztanyu, Tündérkert, Sztárbox - karrierinterjú Dobos Evelinnel