.

Mentőhelikopterrel szállították kórházba A mi kis falunk színésznőjét

Írta: SorozatWiki | 2021. április 02. 18:20
Komoly baleset volt ma délután az M7-es autópályán. Martonvásárnál a Balaton felé vezető oldalon négy autó ütközött össze, melynek következtében a rendőrség a teljes útszakaszt lezárta. A Balesetinfó tudta meg, hogy az eseménynek Bereczki Zoltán és párja, Bata Éva is részese volt. A mi kis falunk színésznőjét várandóssága miatt megfigyelésre mentőhelikopterrel szállították kórházba. Ennél bővebbet nem tudni az állapotáról. Az oldal információi szerint Bereczki karcolásokkal megúszta a balesetet. Frissítés: Bereczki Zoltán az Instagram oldalán jelezte, hogy senki nem sérült meg és már úton vannak hazafelé. Ez pedig azt jelenti, hogy Bata Évát kiengedték a kórházból.

hirdetés

További hírek

Fél év után ma este tér vissza a legnézettebb magyar sorozat

Új előzetes érkezett A mi kis falunk 5. évadának folytatásához

Régen vetített telenovella lesz újra látható az egyik magyar csatornán

Rendhagyó, új műsor indul